Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Uatson: Tifozėt e Midlesbrow, tė rrinė ulur gjatė ndeshjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Uatson: Tifozėt e Midlesbrow, tė rrinė ulur gjatė ndeshjeve   26/2/2009, 17:33

Kreu i sigurisė sė klubit anglez tė futbollit, Midėllsborou, iu ka dėrguar njė letėr tė gjithė tifozėve, duke iu kėrkuar qė gjatė ndeshjeve nė stadium, tė mos festojnė duke u ngritur nė kėmbė. Por Sju Uatson ėshtė penduar menjėherė, pasi protesta pa fund kanė mbėrritur nė klub. Uatson e ka ndryshuar qėndrimin, duke thėnė se kėrkesa lidhej me qėndrimin ulur gjatė ndeshjes dhe jo nė ēastin kur shėnohej gol, por as kėshtu nuk u ka pėlqyer tifozėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Uatson: Tifozėt e Midlesbrow, tė rrinė ulur gjatė ndeshjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: