Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje gay I paperfillur!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nje gay I paperfillur!   26/2/2009, 17:49

Rupert Everett, i cili vitin e kaluar vizitoi shqiperine per te xhiruar nje dokumentar, ėshtė i bindur se vetem prej faktit qe deklaroi se ishte homoseksual, karriera e tij mori per kot. Prej kohesh producentet e Hollywood-it nuk i ofrojne nje rol ne nje film me rendesi.
Britaniku ka luajtur nė disa role kryesore ne vitet ’80, por prej 1989 kur ai deklaroi qe ishte gay, askush nuk e pa me.

“Dėshiroja tė beja shume gjera, po, mesa duket tė qenit homoseksual ishte njė nga pengesat kryesore nė karrierėn time. Une jam aktor, dhe fakti qe jam gay nuk do te thote se mund te portretizoj vetem kete profil”.
Everett ka bere nje audicion per te qene protagonisti i Basic Instinct 2 (2006) krah Sharon Stone, por producentet nuk e pane ‘te arsyeshme’ tia jepnin atij rolin qe e mori Stan Collymore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nje gay I paperfillur!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: