Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvis Presley serenata per Tom Jones

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elvis Presley serenata per Tom Jones   26/2/2009, 17:52

69 vjecari Tom Jones ka treguar per mediat se si ai njė herė kishte pasur kėnaqėsinė tė dėgjonte serenatat e Elvis Presleyt ndersa bente nje dush.
‘Sex Bomba’ ishte ne Las Vegas duke u bere gati per nje shfaqje, bashke me Elvis Mbretin, dhe gjate kohes qe po lahej, ketij te fundit i hipi frymezimi per ti kenduar. “Delilah” bėhej gati pėr njė shou nė Las Vegas derisa Elvis, i cili vdiq nė 1977, kishte ‘penguar’ pėrgatitjet e Jones duke i kėnduar atij.

“Me kujtohet se si nuk mund te priste. Unė isha nė dush dhe dėgjoja Presley-n duke kėnduar. Ju betohem, ishte mu pas deres se tualetit duke kenduar. Po kendonte serenate, ndersa une isha lakuriq. E cuditshme” (e cuditshme the??)
Presley u nda nga jeta me 1977, edhe pse ka shume nga ata qe besojne se ai vazhdon te jete gjalle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Elvis Presley serenata per Tom Jones
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: