Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Winslet: nuk eshte femer kopertinash.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate Winslet: nuk eshte femer kopertinash.   26/2/2009, 17:53

Kate Winslet ėshtė shokuar nga propozimi i bosit tė "Playboy", Hugh Hefner, i cili i ka propozuar qe ajo te pozoje nudo ne revisten e tij. Ajo thote se nuk eshte seksi mjaftueshem sa per te dale ne kopertinen e vajzave me joshese te botes. dėshiron qė ajo tė zhvishet pėr tė pozuar pėr revistėn e tij, pasi qė aktorja mendon se nuk ėshtė aq seksi pėr tė qenė nė ballinėn e revistės sė famshme.
Hefner nje biznesmen me nuhatje te pagabueshme ka thene se revista do te kishte shume shitje nese Winslet do te pranonte.

“Ky nuk ėshtė njė propozim pėr tė cilin ajo do tė ishte e interesuar” ka thėnė zedhenesja e e fitueses sė Oscarit, pėr rolin e saj tek ‘The Reader
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kate Winslet: nuk eshte femer kopertinash.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: