Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nderohet Stevie Wonder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nderohet Stevie Wonder   26/2/2009, 18:00

Ylli i muzikės soul Stevie Wonder ėshtė nderuar me ēmimin mė tė lartė pėr muzikėn pop nga SHBA. Dhe nuk i eshte dhene nga nje njeri do-si-do, por nga presidenti Barack Obama te merkuren.
Cmimi ėshtė Library of Congress Gershwin dhe ceremonia eshte mbajtur nė Shtėpinė e Bardhė.

Obama ka perdorur disa nga kėngėt e Wonder nė fushaten zgjedhore qe e beri president.

“Stevie gjithmonė ka krijuar njė varg tė mrekullueshėm tė traditave nė muzikėn e tij dhe ka krijuar njė stil qė ėshtė unik amerikan, unik i tij.”, ka thėnė Obama mes tjerash.

*Ne foto Steve Wonder, Usher dhe Shakira ne koncertin e betimit te Barack Obama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nderohet Stevie Wonder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: