Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan nuk ha me?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan nuk ha me?   26/2/2009, 18:01

Lindsay Lohan ka bėrė disa fotografi tė reja e zhveshur nga mesi e larte, duke nxitur spekulime se ka probleme me ushqyerjen.

Aktorja e filmit “Mean Girls” ka pozuar pėr fotografin e njohur Hedi Slimane, e zhveshur nė pjesėn e sipėrme, duke i mbuluar gjinjtė me duar ose me flokė.

Mirėpo, fotografitė e bėra e paraqesin Lindsayn shumė tė dobėt, kockat e saj jane te gjitha te dukshme. Dhe duke llogaritur edhe shqetėsimin qė e kanė shprehur sė fundmi prindėrit e saj pėr humbjen nė peshė, nuk eshte cudi qe lajmet te jene te verteta.

*Ne foto Lindsay Lohan javen e kaluar ne New York jashtezakonisht e dobet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan nuk ha me?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: