Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 20 mijė dollarė per nje dy rrotesh.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 20 mijė dollarė per nje dy rrotesh.   26/2/2009, 18:03

Orlando Bloom i ka bere vetes nje dhurate: njė motoēikletė 20 mijė dollarėshe. Kjo ka ndodhur kur ishte me pushime ne Australi.
Ylli i filmit “Pirates of The Caribbean”, i cili ėshtė adhurues i flaktė motoēikletave, ėshtė parė duke ngarė ‘dashurinė’ e tij tė re, Deus SR400, nėpėr rrugėt e Sydneyt te marten.

Sipas Sydney Daily Telegraph, kjo ėshtė motoēikleta e dytė qė ai ka blerė nga Deus Ex Machina. Aktori ėshtė nė Sydney me tė dashurėn e tij, modelen Miranda Kerr.
Kujdes koken more!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
20 mijė dollarė per nje dy rrotesh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: