Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Portali e Ndryshuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Portali e Ndryshuar   3/3/2009, 00:25

Siq e shihni Portali eshte e ndryshuar si ne dizajn ashtu edhe ne pamje, e cila do ndryshoje edhe ne kohet ne vijim.
Arsyja me e madhe per ndryshimin e portalit, sidomos te menys Kryesore ka qen: Shumica e vizitoreve qe kan hyr ne faqen e internetit me ane te "Mozilla Firefox" nuk e kane pare forumin ose me sakte Portalin siq duhet, Portali ne pamje e pare eshte dukur sikur eshte e perpunuar gabim etj...Kjo ndodh per arsyje se Mozilla nuk i lexon (Hap) do gjera siq i hap ose i sheh "Internet Explorer".
Me dizajnin e re kjo gje eshte e tejkaluar pasi problemi me eshte e zgjidhur, Tash e metutje vizitoret qe do hyn permes Mozilla ose Internet Explorer Forumin (Portalin) do e shohin njelloj, e perpunuar ne menyre Professionale.

Me shume rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Portali e Ndryshuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: