Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rreth: New York Live & Struga Live

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rreth: New York Live & Struga Live   3/3/2009, 00:48

Pershendetje per Vizitoret Anemban Botes.
Ne forumin Albania.besgoo.com tash eshte e mundur ta shihni "New York-un" live me ane te Videos qe Lidhet Drejtpersedrejti nga New York-u, Ju vetem duhet te Klikoni "New York Live" e cila gjindet ne Portal ne anen e Majt tek Menu Kryesore. Dhe pastaj ju duhet te prisni pak qaste deri sa te lidheni drejtpersedrejti ne menyre automatike me imazhet e Videos te New York-ut.
Po ashtu Mund ta shihni edhe "Struga Live".
Eshte nje qytet Turistik shume e bukur dhe eshte nder qyteteve me te bukura ne Balkan.

Attention: Imazhet jane directe 24 ore Online.

Me shume Rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rreth: New York Live & Struga Live
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: