Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lioni, Bajerni e Interi, lamtumirė Kupave nė vendet e tyre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lioni, Bajerni e Interi, lamtumirė Kupave nė vendet e tyre   5/3/2009, 15:04

Lion nė Francė, Bajern nė Gjermani dhe ndoshta edhe Inter nė Itali, i kanė thėnė lamtumirė mbrėmė Kupave tė vendeve tė tyre. Nė Francė, fituesit nė fuqi tė Kupės, Lion, por edhe Paris Sen Zhermen, janė eliminuar. Tė parėt pas humbjes 2-3, ndėrsa parizienėt nė kohėn shtesė. Ndėrkohė Bajern, edhe ky mbajtės nė fuqi tė kėtij trofeu, ėshtė eliminuar pas humbjes 4-2 me Leverkusen. Humbje e turpshme edhe pėr Interin e Murinjos. Mbrėmė Sampdoria i ka shkatėrruar me rezultatin 3-0, duke i lėnė pak shanse zikaltėrve pėr ndeshjen e kthimit. Ēudi nuk ka qenė mbrėmė vetėm Barcelona nė Spanjė, e cila pas fitores me Majorkėn, ka siguruar finalen e Kupės sė Mbretit me Atletikon e Bolbao-s.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lioni, Bajerni e Interi, lamtumirė Kupave nė vendet e tyre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: