Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fc.Internazionale Milan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babloki
Junior Member
Junior Member
babloki

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 27
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Fc.Internazionale Milan   8/3/2009, 01:41

Une jam adhurues i flakt I ketij klubi dhe patjeter mu dasht me e hap kete teme ...ndoshta "boss"-at e forumit nuk ma zojne per te madhe...
Dmth gjithqka rreth ketij klubi mund ta shkruani ne kete teme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Fc.Internazionale Milan   8/3/2009, 03:31

hahaha Ani tash je per Milan sepse luan ne te David Becham a Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
babloki

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 27
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Fc.Internazionale Milan   25/3/2009, 11:47

Bjonda per ke e ke fjalen per mua a?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fc.Internazionale Milan   15/11/2010, 16:10

Hiq nuk e du milanin :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fc.Internazionale Milan   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fc.Internazionale Milan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: