Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Trajneri Ari Han, i kėnaqur me dyshen sulmuese Salihi-Berish

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Trajneri Ari Han, i kėnaqur me dyshen sulmuese Salihi-Berish   10/3/2009, 03:51

Trajneri i kombėtares shqiptare, Ari Han ėshtė shprehur i kėnaqur nga forma e mirė qė po kalojnė sulmuesit kuqezinj, nė kampionatet e ndryshme tė Europės. Ai ka pėrmendur nė veēanti Hamdi Salihin dhe Besart Berishėn, tė cilėt shėnuan nė fundjavė nga dy gola secili. Burime nga Federata Shqiptare e Futbollit, bėjnė tė ditur se tekniku holandez vlerėson maksimalisht periudhėn pozitive tė dy lojtarėve. Tashmė pritet qė ndaj Hungarisė mė 28 mars dhe Danimarkės mė 1 prill, dyshja titullare e sulmit tė jetė Salihi-Berisha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Trajneri Ari Han, i kėnaqur me dyshen sulmuese Salihi-Berish
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: