Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Liga e Kampioneve, gati beteja Angli-Itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Liga e Kampioneve, gati beteja Angli-Itali   10/3/2009, 04:03

Rriten tensionet nė prag tė ndeshjeve tė kthimit tė tetėsheve nė Ligėn e Kampioneve, qė konsiderohen edhe si njė betejė mes Italisė dhe Anglisė. E pėrditshmja britanike “Tajms” shkruan se ekipet italiane do tė dalin tė gjitha tė humbura nga pėrballjet me skuadrat angleze. Gazeta kujton 8 sfidat direkte tė vitit tė kaluar, ku italianėt arritėn vetėm dy barazime, si rezultatet mė tė mira. Nesėr dhe tė mėrkurėn, Juventus, Roma dhe Inter do tė kėrkojnė kualifikimin kundėr Ēelsit, Arsenalit dhe Manēester Junajtid. Ndėrkohė, UEFA lajmėroi sot se shorti i ēerek-finaleve pėr Ligėn e Kampioneve do tė hidhet mesditėn e 20 marsit, nė Nion tė Zvicrės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Liga e Kampioneve, gati beteja Angli-Itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: