Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjirokastėr: E reja, denoncon pėr ngacmime policinė rrugore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjirokastėr: E reja, denoncon pėr ngacmime policinė rrugore   12/3/2009, 17:06

Njė e re nga Gjirokastra, me nėnshtetėsi franceze, ka denoncuar nė prokurorinė e rrethit 3 punonjės policie. Sipas 26 vjeēares, policėt e kanė dhunuar gjatė ndalimit, si dhe e kanė ngacmuar seksualish. Denoncimi ėshtė bėrė mė datėn 25 shkurt. Marjola Bone Karagjozi, jeton nė Francė dhe ishte kthyer nė Gjirokastėr pranė familjes, por peripecitė i kanė nisur pas ndalimit nga njė polic rrugor. Por drejtoria e policisė sė Gjirokastrės, me anė tė zėdhėnėsit Gentian Mullai e pėrgenjėshtroi rastin nė fjalė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjirokastėr: E reja, denoncon pėr ngacmime policinė rrugore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: