Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tok Sport: Policia angleze, heton trajnerin e Interit, Mur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tok Sport: Policia angleze, heton trajnerin e Interit, Mur   12/3/2009, 17:10

Radio britanike "Tok Sport" ka dhėnė lajmin, se policia angleze ka hapur njė hetim rreth dyshimeve, se trajneri i Interit, Zhoze Murinjo, ka goditur me grusht njė tifoz tė Manēester Junajtid, nė pėrfundim tė ndeshjes sė mbrėmshme pėr Ligėn e Kampio-neve. Sipas kėtij burimi, policia po vėzhgon imazhet e telekamerave, nė ēastet kur dyshohet tė ketė ndodhur incidenti. Lajmi ėshtė dhėnė edhe nga gazeta "Gardian", qė ka cituar denoncimin e tifozit, por gjithēka ėshtė pėrgėnjeshtruar nga klubi i Interit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tok Sport: Policia angleze, heton trajnerin e Interit, Mur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: