Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Del ne ankand nje tapet per mazoleumin e profetit Muhamed

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Del ne ankand nje tapet per mazoleumin e profetit Muhamed   20/3/2009, 04:43

Ka dalė nė ankand nė Doha tė Katarit, njė tapet i destinuar pėr tė zbukuruar mauzoleumin e profetit Muhamet, nė Medina tė Arabisė Saudite. Lajmi jepet nga BBC, sipas sė cilės, tapeti ėshtė thurur 150 vjet mė parė, nė Indi dhe njihet me emrin "Tapeti me perla tė Barodės". Rreth 2 milionė perla e zbukurojnė qendrėn e tapetit, pasi janė nxjerrė me dorė nga ujėrat e Gjirit Persik. Baza e ankandit nis nga shifra 5 milionė dollarė, por organizatorėt shpresojnė qė vlera tė kalojė 20 milionė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Del ne ankand nje tapet per mazoleumin e profetit Muhamed
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: