Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 CHAT i ri ne forum, hyni ne CHAT-in online...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: CHAT i ri ne forum, hyni ne CHAT-in online...   22/3/2009, 21:46

Pershendetje, I informojme te gjith antaret dhe vizitoret qe prej sot eshte qelur nje chat i ri ne forum dhe cdokush kush deshiron te chatoj mund te hyje ne chatin online. Prej Faqes Kryesore pra Portalit ne anen e majt tek menyja kryesore Klikoni: Bisedo nė CHAT ju mund te hyni direkt ne Chat duke klikuar Ketu , dhe ne menyre Automatike ju do lidheni ne chat, nicku juaj do jet me ngjyre te gjelbert (jeshile) dhe ju duhet te klikoni mbi nickun tuaj qe ta ndryshoni nickun tuaj.
Nese keni perseri pyetje ju mund te pyetni ketu, perndryshe Chatim te kendshem...

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė 21/11/2009, 15:44, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : !)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: CHAT i ri ne forum, hyni ne CHAT-in online...   8/4/2009, 15:48

Suksese Admin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
CHAT i ri ne forum, hyni ne CHAT-in online...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: