Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ekuador:Shtatė viktima nga rėnia e njė avioni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ekuador:Shtatė viktima nga rėnia e njė avioni   23/3/2009, 03:47

Fatkeqėsi ajrore nė kryeqytetin e Ekuadorit – Kito. Tė paktėn shtatė persona humbėn jetėn pasi njė aeroplan i vogėl ushtarak u rrėzua nė njė ndėrtesė katėrkatėshe banimi nė lagjen e pasur nė veri tė qytetit afėr rezidencės sė ambasadorit amerikan. Ai nuk ėshtė lėnduar. Midis viktimave janė tre ushtarė dhe dy civile qė gjendeshin nė fluturake, si dhe dy civilė nė tokė. Ekipet e shpėtimit i nxorėn disa banorė qė mbetėn gjallė tė cilėt janė nė gjendje stabile. Ndėrkaq, fatkeqėsia ndodhi mbrėmė vonė kur aeroplani i tipit “Bikraft” ishte nė stėrvitje. Kushtet e motit ishin tė kėqija, me mjegull tė dendur nė rajon. Rrethanat e sakta tė incidentit po hetohen. Aeroplani u rrėzua nė rajonin e njėjtė kur nė vitet e 90-ta ranė edhe katėr aeroplanė tė tjerė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ekuador:Shtatė viktima nga rėnia e njė avioni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: