Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Solana pėrshėndet vendimin e Obamės pėr Iranin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Solana pėrshėndet vendimin e Obamės pėr Iranin   23/3/2009, 03:48

Pėrfaqėsuesi special i Bashkimit Evropian, pėr siguri dhe polik tė jashtme, Havier Sollana, sot pėrshėndeti vendimin e presidentit amerikan Barak Obama, pėr ripėrtrirjen e lidhjeve me Iranin. Sollana shpreson se Teherani do t’i pėrkushtojė vėmendje video-porosisė sė sotshme drejtura popullit irakian dhe liderėve tė tij. Obama ne atė porosi thotė se Irani mund tė fitojė vend legjitim nė bashkėsinė e popujve, nė rast se heq dorė nga terrori dhe zotohet pėr paqe. Shpallja e porosisė sė Obamės pėrputhet me festėn e vitit tė ri Iranian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Solana pėrshėndet vendimin e Obamės pėr Iranin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: