Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prince tre here ne nate!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prince tre here ne nate!   26/3/2009, 03:31

Prince ka ndermarre nje aventure si kurre me pare: do te beje tre koncerte brenda nates nė Los Angeles pėr tė promovuar albumin e tij tė ri. Kjo do te ndodhe fundjaven e 28 Marsit.
I cuditshmi i “Purple Rain” & “Kiss”, do tė nxjerre se shpejti jo nje por dy albume me emrat: “LOtUSFLOW3R” dhe “MPLSoUND”, dhe para se dopjo CD te dale ne treg do te mbahen keto koncerte.

Keshtu ai fillimisht do te jete nė “Teatrin Nokia”, pas disa orėsh do tė zhvendoset ne “Conga Room”, dhe per ta mbyll do te shkoje ne “Club Nokia”.
Duket sikur eshte keq per lek, meqe mban kaq shume brenda nje nate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prince tre here ne nate!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: