Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wyclef ne gjyq per plagjature.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Wyclef ne gjyq per plagjature.   26/3/2009, 03:32

Wyclef Jean kumbari i Fugeess ėshtė akuzuar pėr shkelje tė tė drejtės se autorit. Mesa duket paska vjedhur nje kenge te nje dyshjeje rrapi te viteve ’90 "Blazhay Blazhay".
Dy reperėt pretendojne se Wyclef ka kopjuar kengen ‘Danger’ (1995) duke realizuar ne notat e saj me 2007, “Welcome To The East”.

“Blazhay Blazhay” kanė ngritur padi civile nė Gjykatėn Federale tė Manhattanit, kundėr Jean dhe kundėr producentėve tė shtėpisė diskografike Sony BMG.

Nuk dihet ende se sa para kane kerkuar si demshperblim, as edhe nese Jean ka reaguar ndaj kesaj padije.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Wyclef ne gjyq per plagjature.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: