Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan: Gazetat qe me shkaterruan jeten.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan: Gazetat qe me shkaterruan jeten.   26/3/2009, 03:33

Lindsay Lohan, e cila nuk ka luajtur nė nje film te suksseshem qė pas ”Mean Girls” (2004), mendon se karriera e saj po shperbehet pak e nga pak, dhe fajtore per kete jane gazetat e revistat qe cfare nuk shkruajne per te.
“Nuk mundem me. Jam bere obsesioni i medias se shkruar. Cfare nuk shkruajne per mua, dhe kjo ndikon shume ne qellimet e mia”

22-vjeēarja mesohet se ka kerkuar ndihme se fundmi per te hequr varesine nga kokaina.
Nderkaq shpesh gazetaret dhe paparacet thone se eshte vete aktorja qe i telefonon per ta fotografuar. Kjo qenka si Ciljeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan: Gazetat qe me shkaterruan jeten.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: