Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tjeter ndarje per Z.Sexyback.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tjeter ndarje per Z.Sexyback.   26/3/2009, 03:35

Justin Timberlake dhe e dashura e tij Jessica Biel ka shume gjasa te jene afer fundit ne lidhjen e tyre relativisht te shkurter. Te ftuar ne nje feste ata kane preferuar te mos paraqiten. Kjo ka nxitur mediat te shkruajne se cifti ka probleme.
Tė lidhur qe me 2007 ata kane qene vetem para pak muajsh afer marteses, kjo nese i referohemi shtypit amerikan dhe atij italian.

Dyshja nuk u paraqit nė promovimin e Indiana Live Casino nė Shelbyville, Indiana mė 13 mars, duke zhgėnjyer mijėra fansa.

“Gjėrat nuk shkojnė ashtu siē Biel dhe Timberlake do tė donin. Ata nuk jane supernjerezore. Jane si ne”, ka bėrė tė ditur njė burim afer dyshes sė famshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tjeter ndarje per Z.Sexyback.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: