Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts flet per skenat seksuale.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts flet per skenat seksuale.   26/3/2009, 03:39

‘Pretty Woman’ mendon se skenat e seksit me Clive Owen kanė qenė tė neveritshme.
Dyshja bashkohen per here te dyte pas ‘Closer’ ne filmin thriller-spiunazh ‘Duplicity’, por ne kete realizim kane patur shume veshtiresi per te xhiruar skenat e nxehta ne film.

“Ėshtė mirė kur e njeh aq mirė aktorin me tė cilin luan pėr t’i thėnė se ‘kjo qe po bejme ėshtė vėrtet e shpifur’. Ne nje moment tek xhironim me cep te syrit shoh ne nje prag djalin tim te vogel, duke me pare se cfare bej…. Ishte vertet e neveritshme”
Pse akoma nuk e kishte kuptuar djali cfare …. Pune ben e ema?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Julia Roberts flet per skenat seksuale.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: