Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson konfirmon rikthimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jackson konfirmon rikthimin   26/3/2009, 03:41

Michael Jackson ėshtė gati per tu kthyer ne skene dhe per t’u mbyllur te gjitheve gojen po planifikon tė bėjė nje hapje spektakolare tė koncerteve te tij nė Londėr. Ai do te shkoje jo me makine po me anije tek "O2 Arena".
Mbreti i muzikės Pop do tė rivije live ne Korrik ne nje miniturne qe quhet “This Is It”.

“O2 Arena” gjendet nė brigjet e lumit Tamiz, dhe “Daily Mirror” shkruan se kėngėtari i albumit me te shitur Pop te te gjitha koherave “Thriller”, dėshiron tė bėjė dicka qe s’eshte bere kurre me pare.
Urojme qe te mos semuret serish dhe te anulloje gjithcka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jackson konfirmon rikthimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: