Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Muzika e para.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Muzika e para.   26/3/2009, 03:43

Lady Gaga ka zbuluar se i kishte kthyer shpinėn dashurisė, per tju perkushtuar muzikes, kur ai i kishte kerkuar te linte gjithcka per tu bere nje ‘Shtepiake e Deshperuar’.
“Vetėm njė herė kam qenė e dashuruar. Ai nuk dėshironte qė unė ta bėja kėtė punė. Donte qė unė tė qėndroja nė shtėpi, te laja e te hekurosja, dhe une e lashe. Kjo mė theu zemrėn, por po ashtu mė bėri tė kuptoj se muzika ėshtė dashuria ime e madhe”, ka thėnė Lady Gaga.

“Muzika kurrė nuk do tė zgjohet nje mengjes e tė mė thotė se nuk mė dashuron mė. Apo jo?”
Prandaj kane dale gjithe ato kenge, ku eshte dashuria ku eshte? Keshtu dashuria ka shkuar ne drejtim te paditur, kush e gjen te na beje nje ze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Muzika e para.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: