Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hopkins eshte Hemingway

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hopkins eshte Hemingway   26/3/2009, 03:44

Sir Anthony Hopkins do te luajė rolin e shkrimtarit te paperseritshem Ernest Hemingway, nė njė film me regji tė Andy Garcias.
“The Hollywood Reporter “ shkruan ne faqen e saj ne internet se uellsiani Hopkins, i cili ka luajtur figura tė njohura nė filmat “Nixon”, “Surviving Picasso”, “Amistad” dhe “The World's Fastest Indian”, do te jete tani nje tjeter figure hijerende ne art. Filmi do te titullohet: “Hemingway & Fuentes”.

Garcia ėshtė edhe skenarist se bashku me mbesėn e shkrimtarit, Hilary Hemingway. Ai do te luajė rolin e Gregorio Fuentes, shoku me i ngushte i Hemingwayt nė dekadėn e fundit tė jetės sė tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hopkins eshte Hemingway
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: