Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Me kthetra pas majes.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Me kthetra pas majes.   3/4/2009, 17:01

Kelly Clarkson vazhdon tė jete numri 1 edhe ne klasifikimin e albumeve, pas suksesit te kenges ‘My life would suck without you’ artistja per javen e dyte rradhazi kryeson Billboard Hot 100 Albums.
Albumi i ri, “All I Ever Wanted”, ka mbajtur pas gjigandet e U2 me “No Line on the Horizon” (qe konsiderohet nje prej albumeve te tyre me te mira ne 20 vite).
Ne vendin e trete eshte CD me kolonat zanore te filmit alla ‘Lord of the Rings’ -- ‘Twilight’, qe ne SHBA po ben kerdine ne shikueshmeri.
Clarkson ka patur sukses te konsiderueshem edhe ne klasifikimet ne vendin tone, edhe pse asnjehere ne 10 kenget me te mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Me kthetra pas majes.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: