Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martese e suksseshme: flini te ndare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Martese e suksseshme: flini te ndare!   3/4/2009, 17:04

Te pakten keshtu bejne cifti Brangelina. Angelina Jolie vazhdon te mbaje inat, jave pasi kapi me ‘presh ne dore’ (edhe pse teknikisht, preshi nuk ishte ne dore) Brad Pittin, duke flirtuar me kujdestaren e femijeve te tyre te shumte. Zerat afer (mbase) ciftit me te bukur te hollywoodit thone se ata vazhdojne te flene ne dhoma te ndara.
Mesa duket Angelina nuk qenka dhe aq easygoing.

“Ajo eshte shume e zemeruar. Per momentin mendon se gjeja me e mire eshte te rrine larg njeri-tjetrit. Edhe Brad nuk e duron dot fytyren e saj ne ate gjendje” shkruhet ne median amerikane.
Se pse po mban era ndarje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Martese e suksseshme: flini te ndare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: