Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U2 mund te ndahen!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: U2 mund te ndahen!   3/4/2009, 17:05

Bono Vox, lideri i grupit, eshte shprehur se ai dhe The Edge, Larry Mullen Jr. dhe Adam Clayton, do te mundohen ta shijojnė nė maksimum turneun botėror 360*Tour, pasi ka gjasa qe ku te jete fundi per ta.
“Ne duam tė luajmė sa mė shumė te jete e mundur pėr publikun kėtė herė. Se kemi idene se edhe per sa kohe mund ta bejme kete, por mund te jete jo shume. Kur ngjitemi nė skenė, njerezve u pushon zemra nga emocionet, edhe me ne ndodh e njejta gje”
Megjithate U2 kane firmosur nje kontrate diskografike qe i kerkon atyre te publikojne edhe te pakten 2 albume te reja. Kontrata vlen 200 milione dollare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
U2 mund te ndahen!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: