Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ferrari, dominon provat pėr Ēmimin e Madh tė Malajzisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ferrari, dominon provat pėr Ēmimin e Madh tė Malajzisė   3/4/2009, 17:08

Ferrari ka dominuar nė provat e dyta tė lira tė Ēmimit tė Madh tė Malajzisė, qė do tė zhvillohet tė dielėn nė pistėn e Sepang-ut. Mė i miri ishte Kimi Raikonen, i cili mė nė fund duket se e ka gjetur ritmin me makinėn e re F-60. Finlandezi arriti kohėn mė tė mirė, duke shėnuar nė kronometėr 1 minutė, 35 sekonda dhe 707 tė qindtat. Vetėm pak mė prapa u rendit kolegu, Felipe Masa, ndėrsa koha e tretė ishte pėr Sebastian Vetel tė Red Bull-it. Mė pas u renditėn Rosberg, Barrikelo dhe Batėn. Kampioni i botės, Hamilton, nuk mundi tė shkojė mė lart se vendi i 11-tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ferrari, dominon provat pėr Ēmimin e Madh tė Malajzisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: