Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA: I moshuari fiton llotarinė, vendos tė bėjė xhiro rreth

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHBA: I moshuari fiton llotarinė, vendos tė bėjė xhiro rreth   3/4/2009, 17:25

Eshtė 90 vjeē, ka katėr fėmijė, tetė nipėr, por edhe katėr milion dollarė pėr t’i shpenzuar. Mauris Dursharm, gjyshi qė fitoi llotarinė kombėtare tė Kanadasė, ka vendosur tė mos i lėrė asnjė cent pėr trashėgimtarėt e tij, por do t’i shpenzojė tė gjitha paratė duke bėrė njė xhiro rreth botės. Pasi ka provuar shansin pėr 25 vite me radhė nė lloto, gjyshi Mauris u tha gazetarėve se do tė nisė pushimet e tij qė nga Florida, apo Barbados, ndėrsa do tė kthehet vetėm kur tė mos ketė mė fuqi, ose t’i mbarohen paratė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
SHBA: I moshuari fiton llotarinė, vendos tė bėjė xhiro rreth
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: