Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 LDK, propozon emrin Ibraim Rugova pėr autostradėn Shqipėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: LDK, propozon emrin Ibraim Rugova pėr autostradėn Shqipėri   3/4/2009, 17:35

Lidhja Demokratike e Kosovės ka kėrkuar qė autostrada qė lidh Kosovėn dhe Shqipėrinė, tė quhet Ibrahim Rugova. Kjo u bė e ditur sot gjatė njė konference shtypi nga sekretari i LDK-sė, Ramė Manaj. Manaj theksoi se autostrada qė lidh Kosovėn me Shqipėrinė, e meriton emrin “Ibrahim Rugova”, pasi presidenti i ndjerė, sipas tij, ka qenė ideator i kėsaj lidhjeje. “Ne do t’i inkurajonim qytetarėt e tė dy vendeve tona, si dhe qeveritė e tyre, qė tė mėsohen me kuptimin simbolik tė emėrtimit tė kėsaj autostrade ‘Autostrada Dr. Ibrahim Rugova’, tha Manaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
LDK, propozon emrin Ibraim Rugova pėr autostradėn Shqipėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: