Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rama,firmos kontratėn pėr rikonstruksionin e Sheshit Skėnder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rama,firmos kontratėn pėr rikonstruksionin e Sheshit Skėnder   3/4/2009, 17:37

Kryebashkiaku i Tiranės, Rama, sot firmosi kontratėn me qeverinė kuvajtiane, lidhur me fondin 5 milion euro, pėr rikonstruksionin e Sheshit ‘’Skėnderbej’’. Pėrfaqėsuesi i qeverisė kuvajtiane Ismail Alshati u shpreh se'' bashkėpunimi me Bashkinė e Tiranės, synon tė shtrihet dhe me gjerė, nė vepra tė tjera tė rėndėsishme”. Para njė viti, studioja arkitekturore belge 51 N4E ėshtė shpallur fituese nė konkursin e rehabilitimit tė sheshit ''Skėnderbej.''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rama,firmos kontratėn pėr rikonstruksionin e Sheshit Skėnder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: