Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ZMQ; Tė gjobiten qytetarėt qė nuk aplikonė pėr kartat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ZMQ; Tė gjobiten qytetarėt qė nuk aplikonė pėr kartat   11/4/2009, 19:41

Zyra pėr Mbrojtjen e Qytetarėve, reagon pėr kartat e identitetit, duke kėrkuar gjobitjen e atyre, qė nuk aplikojnė, deri nė datėn 14 qershor. Duke e cilėsuar procesin, shumė tė rėndėsishėm, kjo Zyrė, e konsideron detyrim ligjor, pajisjen me kartat, ndėrsa i bėn thirrje Ministrisė sė Brendshme, tė informojė nė mėnyrė tė vazhdueshme. Gjithashtu, ZMQ-ja, reagoi sot dhe pėr listat e votuesve, duke vėnė nė dukje se shoqėrohen nga paqartėsitė, pasi, nuk pėrcaktohen se kush jeton, jashtė Shqipėrisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
ZMQ; Tė gjobiten qytetarėt qė nuk aplikonė pėr kartat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: