Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Komshinjte e duhur?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Komshinjte e duhur?   6/5/2009, 15:39

Guy Ritchie e ka blerė shtėpi tė re. Ku do thoni ju. Shume nė afėrsi tė pronės sė ish-bashkeshortes Madonna nė kryeqytetin britanik, Londėr. Arsyeja? Te jete sa me afer femijeve.
Ata i dhanė fund martesės sė tyre tetėvjeēare nėntorin e kaluar dhe tani ndajnė kujdestarine pėr tetėvjeēarin Rocco, dhe trevjeēarin David Banda, zezakun e adoptuar nga Malawi nė vitin 2006.

The Sun shkruan se momentalisht Madonna po jeton nė New York, edhe pse rregullisht fluturon nė Britani pėr tė kaluar njė pjesė tė kohės nė shtėpinė Londineze.

Per kete vendim (te vleresueshem) Ritchie ka harxhuar miliona. Ka nga ata qe mendojne se ai e ka blere shtepine edhe per te ‘kontrolluar’ pak Maddy-n.
Sidoqofte kjo e fundit ka treguar se nuk ka burre qe e merr persiper dhe se eshte totalisht e paparashikueshme.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Komshinjte e duhur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: