Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eminem feat. Lil Wayne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Eminem feat. Lil Wayne   6/5/2009, 15:40

Eminem ka edhe nje tjeter dėshire per albumin e tij te ri: Te kete nje kenge me Lil Wayne rraperi qe ka marre goxha terren ne zhanrin qe Slim Shady levron.
Ai ka lavdėruar Lil Wayne duke thėnė se ky i fundit ka mbajtur hip-hopin gjallė gjatė pauzės sė tij nga muzika, dhe ka zbuluar se ėshtė i hapur pėr bashkėpunim me tė. (hajde modesti hajde)

“Nuk ka pasur kohė pėr mua tė dal dhe tė realizoj bashkėpunime sė fundi, pasi kam qenė i mbyllur nė studio. Jam i hapur pėr gjithēka. Ka shumė artistė nė lojė dhe i respektoj, veēanėrisht tani”, ka thėnė Eminem.
Por Wayne (Lollipop) nuk ka reaguar fare ndaj kesaj. Nderkaq perpara pak muajsh Amy Winehouse rrefuzoi te kendonte refrenin e nje kenge te Eminem. Ky me pas mori ‘hak’ tek kenga ‘We made you’, qe momentalisht po xhiron ne TAR… dhe eshte fatkeqsisht, zhgenjyese.
Sidoqofte, gjykoni per vete!


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Eminem feat. Lil Wayne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: