Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ciara me nje tjeter J.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ciara me nje tjeter J.   6/5/2009, 15:40

Ciara kap majat e klasifikimeve me kengen Love Sex Magic (Feat Justin Timberlake), dhe deshira e saj e rradhes eshte nje duet me ish-yllin e R&B Janet Jackson. Teksa rritej ajo degjonte pikerisht kete artiste dhe e ka nje lloj frymezimi.
Edhe pse Jackson ka kaluar kohe jo te mira se fundmi, me nje album te deshtuar dhe me probleme shendetesore, Ciara shpreson se do te jete ne gjendje ta binde te regjistrojne nje kenge bashke.

“Ėndrra ime ėshtė tė punoj me Janet Jackson. Ajo ishte njė idhull i imi. Per mua ėshtė e shkėlqyeshme dhe pavaresisht kohes qe kalon askush nuk duhet tė harroje se sa ka kontribuar Janet nė muzikėn amerikane. Eshte nje ikone bashke me Michael”, ka thėnė Ciara.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Ciara me nje tjeter J.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: