Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U2 krahash Brown GP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: U2 krahash Brown GP   6/5/2009, 15:42

U2, Girls Aloud dhe Take That, do tė shkelin jo me rrota por me kembe njeren prej pistave te Formula 1 qe transmetohet eskluzivisht ne Top Channel.
Lajmi ka dale nga Universal Records, e cila ka arritur nje marrėveshje me menaxherėt e garave pėr performanca para garave te Europes.

Seria e koncerteve, F1 Rocks, do tė zhvillohet paralel me garat e kampionatit dhe po ashtu do tė pėrfshijė yje nga bota e filmit, modės dhe sportit.

“Gjithmonė kam thėnė se ne jemi nė biznesin e argėtimit dhe kjo marrėveshje shėnon njė dimension tė ri tė Formula 1. Kam shpresa tė mėdha pėr kėtė”, ka thėnė Presidenti i F1, Bernie Ecclestone.
Te gjithe grupet e lartpermendur jane nga Britania, nga eshte edhe skuadra me suksseshme deri me tani ne F1-2009 " Brown GP, qe ne garen e fundit te Malajzise mori nje tjeter vend te pare.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
U2 krahash Brown GP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: