Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Obsesioni i Beyonce

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Obsesioni i Beyonce   6/5/2009, 15:42

Beyonce Knowles ka marrė kreun e box-office ne SHBA dhe Kanada. Filmi i saj i ri “Obsessed” (me disa skena goxha te dhunshme) qendron ne vendin e pare me 28.5 milionė dollarė tė fituar.
Filmi ka kushtuar rreth 20 milionė dollarė, dhe flet per nje cift, martesa e te cileve eshte ne prag te shkaterrimit nga nje i trete i tepert.
Nderkaq pason klasifikimn filmi i Zac Efron (High School Musical), “17 Again” (11.7 milionė), i ndjekur nga “Fighting” (11.4 milion).

Ne vendin e katert eshte filmi i ri i Jamie Fox dhe Robert Downey Jr. “The Soloist” (nje film shume i vleresuar nga kritika) me gjithsej 9.7 milionė te fituar ne fundjave dhe “Earth” me 8.6 milionė.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Obsesioni i Beyonce
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: