Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jenn vs Jenn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Jenn vs Jenn   6/5/2009, 15:43

Jennifer Aniston ka filluar nje lufte ne heshtje me Jennifer Lopez. Te dyja po bejne nje film me nje personazh qe deshiron te ngelet shtatzene.
Aniston, 40-vjeē, aktualisht ėshtė duke xhiruar “The Baster”, ku portretizon Kassie, njė grua e cila lind njė fėmijė pėrmes farezimit artificial.

Lopez, 39-vjeēare, mendohet te jete protagonistja tek “The Back-Up Plan”, njė film i cili tregon historine e nje gruaje qe duke qene vetem, mbarset artificialisht per te pasur nje njeri ne jeten e saj.
Projektet jane thuajse identike.

“Gjėja e fundit qė J-Lo mendonte, eshte te eklipsohej nga Aniston e cila po kalon nje periudhe shume te mire tani” " shkruajne gazetat amerikane.
Jennifer Aniston eshte nje prej aktoreve te filmit qe momentalisht po qarkullon ne kinema ketu tek ne " ‘He’s just not that into you’ me nje tjeter Jennifer perballe --- Connelly.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Jenn vs Jenn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: