Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 McCartney & Pamela kunder ngrenies se kafsheve.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: McCartney & Pamela kunder ngrenies se kafsheve.   6/5/2009, 15:45

Sir Paul McCartney i ka shkruar njė letėr tė hapur Pamela Anderson, duke i kėrkuar asaj tė ndihmojė ne promovimin e vegjetarianizmit.
Legjenda e “Beatles”, i cili ėshtė njė aktivist i palodhur i tė drejtave tė kafshėve, i ėshtė drejtuar sex-bombes se “Baywatch” tė shfrytėzojė emrin e saj nė kėtė drejtim. Ja nje pjese nga letra:

“E dashur Pamela. Ne tė dy ndajmė tė njėjtėn bindje pėr mirėqenien e planetit tonė dhe shpresoj se ju do te beni nje pune te mire per te sensibilizuar qytetaret e botes per te drejtat e kafsheve”
Ne nje konference per shtyp, kėngėtari ka shpjeguar edhe arsyet se si vegjetarianizmi ndihmon nė ruajtjen e planetit. Ai ka folur edhe per efektet e Ngrohjes Globale dhe punen qe duhet te bejme per te frenuar ato.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
McCartney & Pamela kunder ngrenies se kafsheve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: