Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje ambasadore ndryshe per Kanadane.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Nje ambasadore ndryshe per Kanadane.   6/5/2009, 15:46

Avril Lavigne ėshtė zgjedhur pėr ta prezantuar vendin e saj, Kanadanė, si ambasadore nė ekspozitėn e ardhshme botėrore "World Expo 2010", e cila do tė mbahet nė Kinė.
Kėngėtarja, qe ka lindur nė Ontario, ėshtė shumė e dashur nė Azi, madje ajo ka incizuar disa pjesė tė kėngėve tė saja nė gjuhėn mandarine (gjuhėn standarde kineze).

Tani ajo do tė mundohet ta plotėsojė zbrazėtinė ndėrmjet kulturave lindore dhe perėndimore duke udhėtuar nė Shangai pėr ta pėrfaqėsuar vendin e saj.

Lavigne shkruan ne faqen e saj ne My space.

“Tė premten e shkuar isha nė Vancouver dhe mė kanė nderuar duke mė caktuar Ambasadore tė Kanadasė pėr ‘World Expo 2010’ qė mbahet nė Shangai tė Kinės. Ėshtė shumė emocionuese, sepse ėshtė hera e parė qė Kina mirepret kėtė ekspozitė botėrore. Tema e kėtij evenimenti ėshtė ‘Qytet mė tė mirė, jetė mė tė mirė’”


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Nje ambasadore ndryshe per Kanadane.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: