Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Turne si mama.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Turne si mama.   6/5/2009, 15:49

Britney Spears ka marrė leje nga Kevin Federline qė t’i marre me vete djemtė e saj gjatė kohės kur do tė jetė nė turne nė Evropė.
Spears do tė udhėtojnė nė Londėr ne qershor ku do tė qėndrojė pėr gjashtė javė, e duke qene se nuk ka mundesi te rikhehet ne SHBA per te pare djemte e saj, Sean Preston dhe Jayden James, ka vendosur ti marre me vete.

Kėtė e ka konfirmuar avokati i Federline, i cili ka thėnė se klienti i tij ėshtė pajtuar qė ta ndihmojė Britneyn, qe femijet te jene me afer nenes se tyre.
Pak dite me pare Spears nxorri ne faqen e saj ne internet nje lajmerim per shtim te datave koncertore ne Evrope, pas suksesit ne SHBA.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Turne si mama.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: