Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Top Fest, Finale mes lotesh dhe klithmash!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Top Fest, Finale mes lotesh dhe klithmash!   16/5/2009, 14:45

Te dielen ne nje ceremoni alla perendimorce u ndane cmimet me te rendesishme te muzikes moderne shqiptare. Fituesja e madhe e mbremjes ishte 20 vjecarja, tre here pjesmarrese ne Top Fest, 2 here si vokaliste e NGROBA, kesaj here vetem �" Linda dhe kenga Enderroja. Kenga e cila morri me shume vota nga publiku dhe u gjykua si me e denja per Cmimin e Madh nga juria e madhe u kendua mes lotesh nga te gjithe artistet ne skenen ku u kenduan hitet e ketij sezoni.

Kjo nate shperthimesh te paparashikuara, qe u ndoq nga 6.000 njerez live, dhe miliona te tjere ne TCH, do te mbahet mend edhe si transmetimi i pare televiziv qe xhirohet dhe transmetohet ne kualitet superior HIGH DEFINITION i transmetuar LIVE ne HD2, Digitalb.ARTISTJA FEMER ME E MIRE
JEHONA SOPI

ARTISTI MASHKULL ME I MIRE
BLERO


BEST HIP HOP
F.KEY
BEST RNB
DUFYYBEST DANCE
ELIZA HOXHA


BEST POP & ROCK
REZARTA SMAJABEST GROUP
NRG BAND
BEST ALTERNATIVE
LINDA NE BOTEN E CUDIRAVEBEST NEW ARTIST
DAJANA SIMONIBEST INTERPRET
KASTROZISOBEST SONG
XUXI FEAT ANDOS �" FREE SPIRIT
BEST VIDEO
TROJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Top Fest, Finale mes lotesh dhe klithmash!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: