Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dhe vjehrrat me te keqija jane:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dhe vjehrrat me te keqija jane:   16/5/2009, 14:46

E ema e Lindsay Lohan dhe ish-kandidatja pėr zėvendėspresidente tė SHBA-ve, Sarah Palin, janė votuar si vjehrrat mė tė kėqija tė mundshme nė njė sondazh te koheve te fundit.
Edhe pse asnjėra prej te dyjave, nuk jane vjehrra per momentin sepse, skane femije te martuar, konsiderohen si: mjere ti po theve kemben dhe hyre ne ate shtepi.

Ne nje tjeter sondazh qe ka te beje me FaceBook del se cili eshte ai njeri publik qe do ta rrefuzoje gjithmone per ta bere ‘friend’. Britney Spears eshte me e padeshiruara per tu patur ne rrethin miqesor facebook-ist.

Sondazhi ka qenė pozitiv pėr Ben Affleck dhe Jennifer Garner, vajza e tė cilėve, Violet, sė bashku me vajzat e Barack Obama, Sasha dhe Malia, janė votuar Fėmijėt mė Popullore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dhe vjehrrat me te keqija jane:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: