Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eminem koke e kembe ne studio.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eminem koke e kembe ne studio.   16/5/2009, 14:47

Capkeni Eminem ka nėnshkruar njė marrėveshje tė re me Universal Music Publishing Group, duke treguar se angazhimi i tij profesional ne te ardhmen do te jete shume me serioz sesa ne vitet e shkuara.

Reperi ėshtė tėrhequr nga skena muzikore pas albumit “Encore” (2004). Nje vit me vone ai publikoi nje album me kenget me te mira, dhe u mendua se do te varte njehere e pergjithmone mikrofonin ne gozhde.

Mirepo suksesi i “We Made You” (momentalisht ne radio), e beri te ktheje mendje, dhe kete muaj do te dale edhe albumi i plote “Relapse”. Kontrata eshte disavjecare, keshtu per ca kohe do te degjojme (urojme) gjera te mira nga The real Slim Shady.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Eminem koke e kembe ne studio.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: