Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Te kane rene baterite rrushi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Te kane rene baterite rrushi.   10/7/2009, 15:21

Orari i ngjeshur i koncerteve ne turneut me Black Eyed Peas, e ka lodhur jashtezakonisht Fergie Ferguson, e cila ka folu per kete ne nje interviste te koheve te fundit.
Edhe pse ka bere nje pushim sa i perket karrieres solistike, zere se lodhet njesoj edhe me djemte e BEP, te cilet po promovojne albumin e tyre shume te suksesshem deri me tani ‘The E.N.D’ (qe nuk ka te beje me fundin, por perkthehet Energy never dies, Energjia qe s’shterr kurre). Aq e ezauruar ndihet sa gati gati po behet pishman.

“Javėn e kaluar ishim nė pesė vende tė ndryshme brenda njė jave, fizikisht jam sikur te me kete shtypur treni. Pėrpiqem tė kujdesem pėr gjithēka dhe nuk eshte larg dita kur te me zere nje gjume si arinjte per nje muaj me rradhe”, ka thėnė kėngėtarja.

Mesa duket Ferguson duhet te mesoje te thote ndonjehere edhe jo ne jete. Sidoqofte kjo vere do te jete e mbushur me te edhe ne aspektin kinematografik. Do te dale ne kinema filmi musical me i pritur i vitit ‘Nine’ ku Fergie luan nje kurve ne krah te Nicole Kidman, Kate Hudson, Penelope Cruz dhe Daniel Day-Lewis.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Te kane rene baterite rrushi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: