Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria’s nuk i rri ne nje vend.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Victoria’s nuk i rri ne nje vend.   10/7/2009, 15:21

Posh Spice, Victoria Beckham, dėshiron tė filloje nje karriere si aktore, pasi e pa se ajo si kengetare nuk pi me uje.
Sipas mediave britanike, Victoria, ėshtė e vendosur tė lėrė gjurmė nė Hollywood, dhe punen e ka nisur me leksionet qe po merr per aktrim. Nje prej deshirave te saj me te medha eshte te kete nje rol ne filmin e dyte ‘Sex and the City’, i cili del ne Maj te vitit qe vjen. Roli i saj i pare ishte tek versioni amerikan i ‘Ugly Betty’, ku luante vetveten, dhe puna nuk kishte ndonje veshtiresi kushedi.

“Victoria do te ishte e kenaqur edhe me nje rol te vogel ne ate film, por po perpiqet shume qe te binde regjisorin ti besoje dicka te madhe” �" shkruan News of the World -
“Victoria gjithmonė e ka dashur kinemanė, veēanėrisht filmat e vjetėr. Nuk eshte larg dita kur do te shkoje te beje audicione si te gjitha aktoret e reja”
Mesa duket dikush duhet ti thoje David qe gruaja i paska shkare. Nje film me Victoria Beckham parashikohet nje deshtim qe ne ere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pussycat nuk ndahen!   10/7/2009, 15:21

Pussycat Dolls mohojne per te disaten here ndarjen. Ka qene nje prej anetareve, Melody Thornton qė ka hedhur poshte (serish) spekullimet.
Kohet e fundit ato janė shoqėruar vazhdimisht nga lajmet se mes tyre kishte shume mosmarrveshje pas publikimit te kenges ‘Jai Ho’ me emrin PCD feat. Nicole Scherzinger, e cila njekohe eshte anetare me te drejta te barabarta kontraktuale e grupit.

Thornton ka thene se edhe pse Nicole do te ndjeke edhe karrieren e saj e vetme, kjo nuk ndikon per keq ne planet e grupit.

“Nicole gjithmonė ka pasur gjėra shtesė pėr tė bėrė, ndryshe nga pjesa tjeter e grupit. Megjithate edhe ne kemi aspirata. Me duhet te them se ėshtė njė keqkuptim i madh se ne jemi armiqėsore, dhe se dita e ndarjes eshte afer. Si gjithmone po kalojme nje kohe shume te mire”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Victoria’s nuk i rri ne nje vend.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: