Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Relax per Crowe dhe Blanchett

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Relax per Crowe dhe Blanchett   10/7/2009, 15:22

Russell Crowe pretendon te kete kaluar njė kohė tė shkėlqyer gjatė xhirimeve tė skenave tė filmit “Robin Hood” bashkė me aktoren Cate Blanchett. Te dy jane zhytur nudo te balte.
Xhirimet nuk kane mbaruar ende, dhe gjate skenave te legjendes britanike eksperiencat kane qene pak te thuash te papritura.

“Deri mė tani kemi kalėruar bashkė, kemi luftuar me te keqinjte, jemi zhveshur, jemi zhytur nė baltė, kemi vallėzuar pranė zjarrit, kemi marrė pjesė nė nje funeral dhe jemi puthur. Ēfarė tė them mė shumė? “ ka thene Crowe duke mos u kuptuar fliste per filmin apo per jeten reale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Relax per Crowe dhe Blanchett
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: